Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Цінні папери — грошові документи, які засвідчують право володіння або відносини позики; визначають відносини між емітентом і власником цінних паперів; як правило, передбачають виплату доходу у вигляді дивідендів або процентів; передбачають можливість передачі грошових та інших прав, що випливають з цих документів, іншим особам. Ц. п. можуть бути використані для розрахунків, а також як застава для забезпечення платежів і кредитів. Спадкоємництво Ц. п. здійснюється відповідно до цивільного законодавства України. Правовий статус Ц. п. мають лише документи, зазначені в нормативно-правових актах держави як цінні папери; інші грошові або не грошові документи, хоча б вони ї знаходилися в обігу, в Україні Ц. п, не визнаються. Відповідно до закону «Про цінні папери і фондову біржу» статус цінних паперів поширюється на акції, облігації внутрішніх загальнодержавних та місцевих позик, облігації підприємств, казначейські зобов'язання, ощадні сертифікати, векселі, приватизаційні папери. Згідно з Указом Президента України від 19.11.1994 «Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії» цінним папером також визнається інвестиційний сертифікат. Ц. п. можуть бути іменними та на пред'явника.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.