Юридичний словник-довідник

Чартер — різновид договору перевезення морським і повітряним транспортом. Застосовується переважно в міжнародних перевезеннях. За договором морських чартерних перевезень одна сторона (фрахтівник) зобов'язується подати судно в порт завантаження і перевезти вантаж (з умовою надання всього судна, його частини або конкретних приміщень судна) в порт призначення та видати його вантажоотримувачу, а інша сторона (фрахтувальник) зобов'язується подати вантаж і оплатити вартість перевезення його (фрахт). Вантажі можуть перевозитися також за договором тайм-чартеру (перевезення вантажу судном, зафрахтованим на певний час) або за договором дімайз-чартеру (перевезення вантажу судном, але без послуг екіпажу судноволодільця), тобто фактично за договором оренди. За договором чартерних повітряних перевезень одна сторона (фрахтівник) зобов'язується надати іншій стороні (фрахтувальнику) за плату всю місткість одного або кількох повітряних суден на один або кілька рейсів для повітряного перевезення пасажирів, багажу, вантажу і пошти тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.