Юридичний словник-довідник

Час перебування на окупованій території — період, коли громадяни перебували на тимчасово окупованій території СРСР у роки Великої Вітчизняної війни. Цей час зараховується до трудового стажу громадян для призначення їм пенсії. Умовою зарахування до стажу роботи цього періоду є відсутність даних про те, що громадянин в цей час не співробітничав з ворогами. Для підтвердження періоду перебування на тимчасово окупованій території приймаються довідки виконкомів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів та довідки органів Служби безпеки, які свідчать про те, що громадянин не скоїв злочину проти Батьківщини.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.