Юридичний словник-довідник

Чек — грошовий документ установленої форми, який містить наказ чекодавця кредитній установі виплатити держателю Ч. вказану у ньому суму. Розрізняють іменні Ч., ордерні Ч. та Ч. на пред'явника, іменний Ч. виписується на ім'я певної особи без права подальшої передачі його по передаточному напису (індосаменту). Ордерний Ч. виписується за наказом певної особи та передається через іменний або бланковий індосамент на зворотному боці документа. Ч. на пред'явника передається простим врученням, без вказівок на одержувача.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.