Юридичний словник-довідник

Черговість задоволення вимог — встановлені ЦПК України правила, за якими у випадках, коли стягнених з боржника сум не вистачає для задоволення всіх вимог за виконавчими документами, їх розподіляють між стягувачами з дотриманням п'яти передбачених черговостей. Вимоги стягувачів кожної наступної черги задовольняються після повного погашення вимог стягувачів попередньої черги. Правила черговості не поширюються на вимоги транспортних організацій, які пов'язані з перевезенням вантажу. Коли стягнених сум недостатньо для повного задоволення вимог стягувачів однієї черги, їхні вимоги задовольняються пропорційно присудженій кожному стягувачеві сумі. Судовий виконавець складає розрахунок про розподіл коштів між стягувачами і, якщо протягом трьох днів від них і боржника не надходить заперечень, видає всім стягувачам суми за розрахунком. Якщо надходить заперечення, розрахунок подається на затвердження судді. Ухвала судді про затвердження або зміну розрахунку може бути оскаржена.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.