Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Щорічна відпустка — встановлена законом, колективним договором або трудовим контрактом кількість робочих днів безперервного відпочинку в календарному році, наданих працівникові власником або уповноваженим ним органом, із збереженням місця роботи (посади) і середнього заробітку. Згідно із ст. 74 КЗпП України всім працівникам надається щорічна відпустка із збереженням місця роботи (посади) і середнього заробітку тривалістю не менш як 15 робочих днів з поступовим переходом до надання тривалішої відпустки. Деяким категоріям працівників законом встановлено більш тривалу щорічну відпустку із збереженням місця роботи (посади) і середнього заробітку: працівникам, молодшим 18 років,— 1 календарний місяць (ст. 75, ч. 2, КЗпП України); державним службовцям — ЗО календарних днів (ст. 35 Закону України «Про державну службу»); особам, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення (ст. 47 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»), у зонах відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення — 44 календарні дні за рік роботи без урахування додаткової відпустки; у зоні гарантованого добровільного відселення — 37 календарних днів за рік роботи без урахування додаткової відпустки; у зонах посиленого радіоекологічного контролю — 30 календарних днів за рік роботи без урахування додаткової відпустки. Триваліші щорічні відпустки можуть бути надані працівнику за умови, якщо це передбачено колективним договором або трудовим контрактом.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.