Юридичний словник-довідник

Юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка — один із провідних в Україні юридичних навчальних закладів. Функціонує з 1835 р. На факультеті працювали такі відомі вчені — правознавці, як І. М. Данилович (перший декан), К. О. Неволін, М. Ф. Владимирський Буданов, О. Ф. Кістяківський, П. О. Недбайло, С. Н. Ландкоф, Г. К. Матвєєв та ін. Нині на денному та заочному відділеннях факультету навчаються кілька тисяч студентів. Факультет має 9 кафедр: теорії та історії держави і права; конституційного та адміністративного права; прав людини; цивільного права; трудового права і права соціального захисту; господарського права; кримінального права; правосуддя і прокурорського нагляду, криміналістики. Тут працює 25 штатних професорів і 50 доцентів. Підготовка фахівців здійснюється із таких спеціалізацій: конституційно-правової, цивільно-правової, фінансово-правової, господарсько-правової, кримінально-правової, прав людини, права соціального захисту, криміналістичної, теорії (філософії) права. При факультеті створено коледж права соціального захисту та комерційно-правовий коледж. В основу навчального процесу в цих коледжах покладено навчальний план факультету. Після закінчення коледжу випускники можуть працювати бакалаврами або за рекомендацією педагогічної ради продовжити з четвертого курсу навчання в університеті.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.