Юридичний словник-довідник

Виїмка — процесуальна дія, яка полягає у вилученні в громадян або з відповідних установ певних предметів чи документів, які мають значення для кримінальної справи. Підставою для проведення В. є наявність точних даних, що ці предмети, документи знаходяться у певної особи або в певному місці. Цим В. відрізняється від обшуку. В. за загальним правилом проводиться без санкції прокурора, але за постановою слідчого. З санкції прокурора або його заступника вилучають документи, що становлять державну таємницю (ст. 178 КПК), та поштово-телеграфну кореспонденцію (ст. 187 КПК). За певних умов В. можлива в приміщеннях дипломатичних представництв (ст. 182 КПК). В. проводиться за тими самими процесуальними правилами, що й обшук.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.