Юридичний словник-довідник

Виконавче провадження — урегульований нормами цивільного процесуального права порядок примусового виконання рішень, ухвал, постанов суду, інших юрисдикційних органів, який визначається системою взаємопов'язаних цивільних процесуальних прав і обов'язків органу судового виконання та учасників виконавчого провадження. Згідно з В. п. примусове виконання здійснюється органом судового виконання, який діє під керівництвом, при сприянні та контролі судді; вимоги органу судового виконання щодо реалізації рішень є обов'язковими для всіх підприємств, установ, організацій, їх об'єднань, службових осіб і громадян на всій території України; особи, які беруть участь у справі, користуються гарантованими процесуальними правами, що забезпечують їх активну процесуальну діяльність із захисту прав та інтересів; стосовно суб'єктів провадження встановлюються санкції за невиконання обов'язків щодо вчинення необхідних процесуальних дій. В. п. гарантує реалізацію рішень судових і не судових органів, віднесених до його компетенції, завершує юрисдикційну діяльність з питань захисту прав громадян, юридичних осіб і держави.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.