Юридичний словник-довідник

Виконавчий лист — виконавчий документ, який видається судом для примусового виконання: 1) рішень, ухвал і постанов у цивільних справах, а також вироків, ухвал, постанов у кримінальних справах у частині майнових стягнень; 2) постанов судді або суду в частині майнових стягнень у справах про адміністративні правопорушення; 3) мирових угод, затверджених судом; 4) рішень товариських судів; 5) рішень третейських судів у цивільних справах громадян; 6) рішень іноземних судів. У справах про розірвання шлюбу, про визнання, припинення і зміну правовідносин копія таких рішень є підставою для їх реалізації, тому виконавчий лист не видається. В. л. видається після того, як рішення набрало законної сили або якщо допущене негайне виконання його. В. л. виписує канцелярія суду на бланку встановленої спеціально форми. У В. л. зазначаються: найменування суду, який його видав; справа, в якій його видано; час ухвали рішення; резолютивна частина рішення (дослівно); час, коли рішення набрало законної сили; час видачі; повне найменування стягувача, боржника та їх адреси. В. л. підписують суддяі секретар, прикладається печатка суду. Замість загубленого оригіналу В. л. суд, який ухвалив рішення, має право видати дублікат.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.