Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Виконавчі документи — письмові документи встановленої форми і змісту, які видаються судовими та іншими юрисдикційними органами як підстава для примусового виконання прийнятих ними рішень, ухвал та інших актів. До В. д. належать виконавчі листи суду; виконавчі написи нотаріальних органів; накази арбітражного суду; посвідчення комісій з питань трудових спорів підприємств, установ, організацій; неоплачені вчасно платіжні вимоги, акцептовані платником; постанови комісій у справах неповнолітніх про грошові стягнення; постанови адміністративних органів або службових осіб, яким законом надано право здійснювати стягнення з громадян у безспірному порядку; рішення державних органів з питань володіння і користування культовими будівлями і майном; рішення комісій Рад народних депутатів з питань поновлення прав реабілітованих.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.