Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Вимога інформації — письмовий запит відповідних органів і службових осіб про надання даних, документації, які характеризують діяльність підприємств, установ, організацій, інших юридичних осіб незалежно від форм власності, об'єднань громадян, необхідних їм для виконання своїх обов'язків. На відміну від інформаційного запиту, який подають громадяни України, державні органи, організації, об'єднання громадян, реалізуючи своє право на інформацію, В. і. застосовується лише у випадках, передбачених законом (для здійснення прокурорського нагляду, для провадження справ, зокрема про злочини, забезпечення державної безпеки України, проведення судової експертизи тощо). В. і. стосується будь-яких відомостей, в тому числі й таких, що становлять банківську і комерційну таємницю. Право на В. і. мають аудиторські організації, органи внутрішніх справ, прокуратури, Служби безпеки України, підрозділи, що здійснюють оперативно — розшукову діяльність, суди, в тому числі арбітражні, державні податкові інспекції, державні у повноважень голови територіальних відділень Антимонопольного комітету України (п. 17 ст. 11 Закону України «Про міліцію», ст. 20 Закону України «Про прокуратуру», ст. ст. 25, 26 Закону України «Про Службу безпеки України» тощо).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.