Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Виморочне майно — майно, яке не має власника або власник його невідомий. Таке майно ще називають безхазяйним (ст. 137 Цив. К). Воно надходить у власність держави за рішенням виконавчих органів районної, міської Ради народних депутатів, прийнятим за заявою фінансового органу. Безхазяйне майно, що належало колгоспному дворові, надходить у власність колгоспу, на території якого воно знаходиться, за рішенням виконавчих органів районної, міської Ради народних депутатів, прийнятим за заявою колгоспу. У порядку спадкування нині В. м. не існує. Якщо у спадкодавця немає спадкоємців ні за законом, ні за заповітом, спадкове майно за правом спадкоємності переходить до держави (ст. 555 Цив. К).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.