Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Винахід — результат творчої праці в будь-якій суспільно корисній діяльності, який відповідає ознакам патентоспроможності, тобто є новим, має винахідницький рівень і придатний для використання. В. визнається новим, якщо він не є частиною рівня техніки. Рівень техніки включає всі відомості, які стали загальнодоступними у світі до дати подання заявки або до дати конвенційного пріоритету. В. має винахідницький рівень, якщо для фахівця він не випливає з рівня техніки. В. визнається придатним для використання, якщо його можна застосувати у промисловості, сільському господарстві, транспорті, зв'язку, охороні здоров'я та в будь-якій іншій галузі суспільно корисної діяльності, Об'єктами В. є: улаштування, спосіб, речовина, штам мікроорганізму, культури клітин рослин і тварин, а також застосування відомого раніше улаштування, способу, речовини, шгама за новим призначенням. Не визнаються В. наукові теорії і математичні методи; методи організації та управління господарством; плани, умовні позначення, розклади, правила; методи виконання розумових операцій; програми для обчислювальних машин; результати художнього конструювання тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.