Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Виселення — примусове припинення права користування певним житловим приміщенням, яке допускається тільки на підставах, встановлених законом. В. може проводитися в судовому або адміністративному порядку. В адміністративному порядку із санкції прокурора допускається В. осіб, які самоправно зайняли житлове приміщення або проживають у будинках, що загрожують обвалом. В. здійснюється з наданням іншого житлового приміщення або без надання його. Громадяни виселяються з житлових будинків державного і громадського житлового фонду з наданням іншого житлового приміщення, якщо: будинок, у якому знаходиться житлове приміщення, підлягає знесенню, загрожує обвалом, підлягає переобладнанню на нежитловий, а також в інших передбачених законодавством випадках. В. без надання житлового приміщення допускається, якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з шш, систематично руйнують, псують житлове приміщення або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу не дали позитивних наслідків.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.