Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Віддання неповнолітнього під нагляд батьків, опікунів, піклувальників або адміністрації дитячої установи — запобіжний захід, що застосовується до неповнолітнього обвинуваченого. Особи, яким за їхньою згодою або проханням передається під нагляд неповнолітній,або адміністрація тієї дитячої установи, в якій він виховується, дають письмове зобов'язання, що вони забезпечать належну поведінку неповнолітнього та явку його до слідчого, прокурора і суду. При порушенні цього зобов'язання до батьків, опікунів і піклувальників може бути застосоване грошове стягнення (ст. 436 КПК).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.