Юридичний словник-довідник

Віддання неповнолітнього під нагляд батьків, опікунів, піклувальників або адміністрації дитячої установи — запобіжний захід, що застосовується до неповнолітнього обвинуваченого. Особи, яким за їхньою згодою або проханням передається під нагляд неповнолітній,або адміністрація тієї дитячої установи, в якій він виховується, дають письмове зобов'язання, що вони забезпечать належну поведінку неповнолітнього та явку його до слідчого, прокурора і суду. При порушенні цього зобов'язання до батьків, опікунів і піклувальників може бути застосоване грошове стягнення (ст. 436 КПК).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.