Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Відомство — назва центральних державних органів та установ, що відають однією галуззю або сферою управління, підпорядкованих єдиному керівництву. Правове положення В. залежить від його виду і визначається Конституцією України та положенням про окреме В., затвердженим Урядом. Пай важливішу групу В. становлять міністерства і державні комітети. Державний комітет очолює голова, який призначається на посаду в порядку, встановленому для членів уряду. Друга група В.— це спеціальні В. До них належать комітети, головні управління, управління, державні інспекції та інші органи, підвідомчі Кабінету Міністрів України у справах господарського, соціально-культурного і оборонного будівництва та інших галузей державного і суспільного життя. Спеціальні В. утворюються Урядом України в порядку, передбаченому Конституцією України. В. видають постанови, накази та інструкції. В широкому розумінні до В. належать такі установи, як ВАК України, Національний банк України тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.