Юридичний словник-довідник

Відповідальність за шкоду, заподіяну незаконними діями державних і громадських організацій, а також службових осіб— відповідальність, передбачена ст. 442 Цив. К. України. Заподіяна шкода відшкодовується громадянину на загальних підставах, а організаціям — лише в передбачених законодавством випадках. Відповідно до ст. 57 Закону України «Про власність», якщо в результаті видання органом державного управління або місцевим органом державної влади акта, що не відповідає законові, порушуються права власника та інших осіб, то такий акт визнається недійсним, а завдані збитки відшкодовуються за рахунок коштів, які є в розпорядженні відповідального органу влади або управління.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.