Юридичний словник-довідник

Адвокатське об'єднання — форма організації адвокатської діяльності. В Україні адвокати мають право об'єднуватися в колегії, адвокатські фірми, контори та інші А. о., які діють відповідно до Закону України «Про адвокатуру» та статутів А. о. Ці об'єднання діють на засадах добровільності, самоврядування, колегіальності та гласності. Реєстрація їх проводиться в Міністерстві юстиції України. А. о. письмово повідомляють місцеві органи влади про свою реєстрацію, а адвокати — про одержання свідоцтва, що надає право займатися адвокатською діяльністю. Вони є юридичними особами. А. о. не займаються господарською діяльністю і не ставлять собі за мету одержання прибутку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.