Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Відпустка без збереження заробітної плати — встановлена законом, колективним договором, трудовим контрактом кількість робочих днів безперервного відпочинку в календарному році, наданого працівникові власником або уповноваженим ним органом із збереженням місця роботи, але без збереження середнього заробітку. В. без з. з. п. поділяються на два види залежно від того, має право власник або уповноважений ним орган надавати їх чи зобов'язаний. Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний надавати на вимогу працівника В. без з. з. п.: жінкам для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, а також коли дитина потребує домашнього догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку, але не більш як до досягнення нею б річного віку; працівникам, допущеним до вступних екзаменів у вищі і середні спеціальні навчальні заклади; ветеранам праці, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; інвалідам і учасникам війни тощо. Власник або уповноважений ним орган має право, але не зобов'язаний надавати короткострокові відпустки без збереження заробітної плати працівникам за сімейними обставинами та з деяких інших поважних причин за заявою працівника, наприклад, у зв'язку з одруженням, похованням близьких тощо (ст. 84 КЗпП України).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.