Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Відрахування з пенсій — утримування частини пенсії, яке здійснюється на підставі судових рішень, ухвал, постанов і вироків (щодо майнових стягнень), виконавчих написів нотаріальних контор та інших рішень і постанов, виконання яких згідно з чинним законодавством провадиться в порядку, встановленому для виконання судових рішень. Розмір відрахування з пенсії обчислюється із суми, що належить пенсіонерові до виплати. З пенсії може бути відраховано не більше 50 відсотків її; на утримання сім'ї (аліменти); на відшкодування збитків від розкрадання майна підприємства чи організації; на компенсацію шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а також у зв'язку із смертю годувальника; на повернення неодержаних сум заробітної плати у передбачених законодавством випадках. З усіх інших видів стягнень може бути відраховано не більше 20 відсотків пенсії. Так, суми пенсії, надміру виплачені пенсіонерові внаслідок зловживання з його боку (в разі подання документів з явно неправильними відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім'ї тощо), стягуються на підставі рішень органу соціального захисту. Відрахування на підставі рішень органу соціального захисту населення здійснюються у розмірі не більше 20 відсотків пенсії понад відрахування з інших підстав. Однак в усіх випадках за пенсіонером зберігається не менш як 50 відсотків належної пенсії. У разі припинення виплати пенсії (внаслідок відновлення здоров'я тощо) до повного погашення заборгованості решта заборгованості стягується в судовому порядку (ст. ст. 90, 103 Закону України «Про пенсійне забезпечення»).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.