Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Відрахування із заробітної плати — суми, що їх вираховують із заробітної плати працівників у випадках, передбачених ст. 127 КЗпП України. В. із з. п. працівників поділяються на: 1) податки, які за місцем роботи працівника вираховують за правилами, встановленими Міністерством фінансів України; В. із з. п. осіб, які перебувають на виправних роботах за вироком суду; штрафи, накладені адміністративними і судовими органами; нарахування за постановами органів народного контролю; 2) відрахування на користь інших підприємств, організацій, установ або громадян за виконавчими листами і виконавчими написами нотаріальних органів та на підставі доручень — зобов'язань, виданих працівникам у зв'язку з придбанням товарів у кредит. В. із з. п. за виконавчими документами здійснюють, як правило, в межах 20 відсотків належних працівникові сум аж до повної виплати заборгованості; при стягненні аліментів, при відшкодуванні збитків, завданих розбоєм або розкраданням державного, громадського і особистого майна або внаслідок яких заподіяно каліцтво чи інше ушкодження здоров'я, а також смерть годувальника, відрахування може становити 50 відсотків заробітної плати. При одночасному В. із з. п. за кількома виконавчими документами за працівником має бути збережено 50 відсотків заробітку, крім відрахувань у зв'язку з перебуванням на виправних роботах за вироком суду і при стягненні аліментів на неповнолітніх дітей (ст. 128 КЗпП України); 3) відрахування на покриття авансу, виданого в рахунок заробітної плати, а також на. службові відрядження, переміщення або господарські потреби; для повернення помилково виплачених працівникові сум внаслідок помилки при підрахунку; для стягнення сум при звільненні з роботи працівника, якщо він не відпрацював належний час, за який одержав відпустку авансом, тощо. Не допускаються відрахування з вихідної допомоги, компенсаційних виплат та інших сум, на які згідно із законодавством стягнення не поширюється (ст. 129 КЗпП України).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.