Юридичний словник-довідник

Відтворення обстановки і обставин події, слідчий експеримент — слідча дія, яка полягає у проведенні спеціальних досліджень на місці події з метою перевірки й уточнення зібраних доказів (наприклад, показань свідків, потерпілого), одержання нових доказів, перевірки й оцінки версій про можливість існування тих або інших фактів, що мають значення у справі. Проводиться у максимально близьких до місця й часу умовах, в яких відбувалася відтворювана подія. Виконує дію слідчий у присутності понятих, а в разі потреби — з участю спеціаліста, свідка, потерпілого, підозрюваного або обвинуваченого. Процес відтворення й одержані дані фіксуються у протоколі, до якого додаються відповідні плани, схеми, фотознімки тощо. В. о. і о. п. допускається за умови, якщо дії, пов'язані з ним, не принижують гідності осіб, що беруть у них участь, і не є небезпечними для їхнього здоров'я (ст. 194 КПК).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.