Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Адвокатура — добровільне професійне об'єднання юристів, покликане згідно з Конституцією України сприяти захисту прав, свобод та представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм юридичну допомогу. Особливістю А. є те, що вона, з одного боку, може розглядатись як інститут правової системи, а з другого — як корпус юристів, які професійно займаються адвокатською діяльністю. На А. суспільством і державою покладено важливу місію захисту насамперед прав людини, а також підприємств, установ, об'єднань громадян тощо. А. не займається господарською діяльністю, не ставить собі за мету одержання прибутку. Діяльність А. регулюється Конституцією України, Законом України «Про адвокатуру», іншими законодавчими актами і статутами адвокатських об'єднань. А. в Україні здійснює свою діяльність на принципах верховенства права, незалежності, демократизму, гуманізму і конфіденційності.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.