Юридичний словник-довідник

Військовий облік — облік усіх військовозобов'язаних і призовників з метою планомірного комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань, створених відповідно до законодавства України. В. о. військовозобов'язаних і призовників є загальнодержавною системою обліку та аналізу людських ресурсів у державі, придатних до військової служби. Функціонування системи В. о. забезпечують органи Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, місцеві органи влади та самоврядування. В о. всіх військовозобов'язаних і призовників проводиться за місцем їхнього проживання на підставі Закону України «Про загальний військовий обов'язок і військову службу».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.