Юридичний словник-довідник

Військові статути — офіційні правові акти, що встановлюють правила поведінки і діяльності військовослужбовців. В. с. є основою військового правопорядку. Вони відіграють провідну роль серед інших військово-правових ліспи. Порушення чи невиконання військовослужбовцями статутних правил (норм) тягне за собою юридичну відповідальність — дисциплінарну, матеріальну, а в окремих випадках — і кримінальну. За характером і колом регульованих відносин В. с. поділяють на загальновійськові і бойові. Загальновійськові статути — загальні для всіх Збройних сил України. Це: Статут внутрішньої служби, Дисциплінарний статут, Статут гарнізонної та вартової служб, Стройовий статут. У Військово-Морському флоті діє Корабельний статут. Бойові статути поділяють на загальновійськові і статути видів Збройних сил України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.