Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Внутрішні морські води — моря, повністю оточені сушею однієї держави, а також моря, узбережжя яких і обидва береги сполучення з іншим морем (океаном) належать одній і тій самій державі; води морських портів; бухти, губи, лимани й затоки, береги яких належать одній державі і ширина входу до яких не перевищує 24 морські милі; історичні затоки; води, що знаходяться між берегом та вихідними лініями, прийнятими для відліку ширини територіального моря. В. м. в. перебувають під повним суверенітетом прибережної держави, яка визначає як правовий режим В. м. в., так і порядок діяльності в них.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.