Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Водний кодекс України — систематизований законодавчий акт, нормами якого регулюються водні відносини, що виникають у сфері визначення статусу водних об'єктів, їх використання та охорони. Чинний Водний кодекс України прийнятий Верховною Радою України 6.VI.1995. Він охоплює основні положення водного права. На його основі компетентні державні органи приймають підзаконні нормативні акти, які регулюють окремі питання водних відносин, наприклад, питання спеціального водокористування. В. к. У. складається з шести розділів і 24 глав. Перший з цих розділів — «Загальні положення» містить норми щодо предмета І сфери дії цього Кодексу, водного фонду України, права власності на водні ресурси, компетенції органів управління водним фондом. У розділі 2 — «Державне управління і контроль у галузі використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів» йдеться про систему і компетенцію державних органів управління у відповідній галузі, державний облік вод і державний водний кадастр, стандартизацію і нормування в галузі використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів. У розділі 3—«Водокористування» закріплено права водокористування, відображено специфіку правового регулювання кожного виду користування водами, визначено порядок надання водних об'єктів у користування, основні права та обов'язки водокористувачів, підстави скасування права водокористування. Розділ 4 — «Охорона вод» включає комплекс правових норм, що регулюють збереження водних об'єктів. Розділ 5 називається «Спори з питань використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів. Відповідальність за порушення водного законодавства». Завершується В. к. У. шостим розділом — «Міжнародні відносини». Тут, зокрема, йдеться про застосування міжнародних договорів у випадках їх колізій з національним водним законодавством.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.