Юридичний словник-довідник

Воєнний стан — особливий стан у державі або в окремих її. місцевостях, який вводиться за рішенням Президента України, затвердженим Верховною Радою України. Підставами для оголошення В. с. можуть бути оголошення війни або загроза воєнного нападу (агресії). З введенням В. с. розширюються повноваження. військового командування, йому можуть надаватися функції органів державного управління у сфері оборони. Під час В. с. в інтересах оборони обмежуються права громадян, діяльність підприємств., установ і організацій, розширюються повноваження відповідних правоохоронних органів. В. с. скасовується із зникненням загрози воєнного нападу - (агресії) та із закінченням війни. Режим В. с. визначає Закон України «Про. воєнний стан».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.