Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Воєнний стан — особливий стан у державі або в окремих її. місцевостях, який вводиться за рішенням Президента України, затвердженим Верховною Радою України. Підставами для оголошення В. с. можуть бути оголошення війни або загроза воєнного нападу (агресії). З введенням В. с. розширюються повноваження. військового командування, йому можуть надаватися функції органів державного управління у сфері оборони. Під час В. с. в інтересах оборони обмежуються права громадян, діяльність підприємств., установ і організацій, розширюються повноваження відповідних правоохоронних органів. В. с. скасовується із зникненням загрози воєнного нападу - (агресії) та із закінченням війни. Режим В. с. визначає Закон України «Про. воєнний стан».

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.