Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Володіння — фактичне панування над речами, що має юридичне значення, тобто встановлений" законом захист від порушення. Цивільне законодавство передбачає В. законне і незаконне. Якщо особа здійснює В, на законних підставах, таке В, визнається законним, або титульним. Титульне В. передусім належить власникові майна. Як елемент інших майнових прав В. може належати іншим особам: наймачу, орендарю, комісіонеру, охоронцю та ін. В, без будь-яких правових підстав є незаконним. Незаконне В. може бути добросовісним і недобросовісним. В. є добросовісним, якщо особа, володіючи майном без правових підстав, не знає і не повинна знати про його незаконність. В. є недобросовісним, якщо особа, яка володіє майном, знає або повинна знати про незаконність свого володіння. Закон розрізняє відповідальність добросовісного володільця від недобросовісного при розгляді вимог законного володільця. Добросовісному володільцеві надається в окремих випадках захист його прав щодо спірного майна перед законним володільцем.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.