Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Втрата довір'я — наслідок винних дій працівника, який безпосередньо обслуговує грошові або товарні цінності. В. д. є додатковою підставою розірвання трудового договору з ініціативи власника з окремими категоріями працівників за певних умов (п. 2 ст. 41 КЗпП). Додаткові підстави для припинення трудового договору не мають загального характеру. До більшості працівників вони взагалі не застосовуються. Введення додаткових підстав припинення трудового договору пов'язане з особливостями роботи працівників окремих категорій. Звільнення за В. д. торкається лише працівників, які безпосередньо обслуговують грошові чи товарні цінності. До них належать особи, зайняті прийманням, зберіганням, транспортуванням і розподілом зазначених цінностей. Порушення з боку працівника може бути підставою для звільнення як тоді, коли воно мало систематичний характер, так і тоді, коли було одноразовим, але грубим. Не допускається звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності, а також під час перебування у відпустці. Трудовий договір у зв'язку з В. д. до працівника може бути розірваний лише за попередньою згодою профспілкового органу. Звільнення без згоди профспілкового органу допускається, якщо працівник не є членом профспілки, що діє на підприємстві, або на підприємстві немає профспілкової організації.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.