Юридичний словник-довідник

Гаазькі конвенції 1899 і 1907 років — результат скликання конференцій миру з метою вироблення багатосторонніх угод щодо законів і звичаїв війни. Було прийнято 13 конвенцій: про мирне вирішення міжнародних зіткнень; про обмеження випадків застосування сили для стягнення за договірними борговими зобов'язаннями; про початок воєнних дій; про права і обов'язки нейтральних держав і осіб у сухопутній війні; про становище ворожих торговельних суден з початком воєнних дій; про перетворення торговельних суден на воєнні; про встановлення автоматичних контактних підводних мін; про бомбардування морськими силами під час війни; про застосування до морської війни Женевської конвенції з питань захисту військовополонених і хворих та ін. Міжнародно-правові норми, розроблені в цих документах, було відображено і розвинено в Женевських конвенціях про захист жертв війни (1949) і Додаткових протоколах до них (19/7).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.