Юридичний словник-довідник

Гаражно-будівельний кооператив — добровільне об'єднання громадян з метою будівництва за свої кошти гаражів та використання їх для власних потреб. Гаражі, споруджені Г.-б. к., належать йому на праві колективної власності. Член Г.-б. к., який повністю вніс свій пайовий внесок за гараж, набуває права власності на нього. Членами. Г.-б. к. можуть бути громадяни, які досягли 18 річного віку. Г.-б. к. вважається створеним з моменту реєстрації статуту як основного документа, що регулює діяльність його. Статут приймають загальні збори громадян, які бажають заснувати Г.-б. к.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.