Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Гарантії МАГАТЕ — система контрольних заходів Міжнародного агентства з атомної енергії, які дають йому змогу постійно стежити за ядерними установками і матеріалами держав — членів МАГАТЕ з тим, щоб не допустити використання їх для воєнних цілей. Контрольні функції МАГАТЕ набули життєво важливого значення з укладанням Договору про не розповсюдження ядерної зброї (1968). Держави, які не володіють ядерною зброєю, повинні укласти з МАГАТЕ угоду про контроль згідно із Статутом МАГАТЕ і системою його гарантій. При цьому контроль МАГАТЕ має поширюватися на весь вихідний або спеціальний розщеплюючий матеріал у всій мирній ядерній діяльності неядерної держави — учасника Договору.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.