Юридичний словник-довідник

Абсолютна відповідальність — вид матеріальної відповідальності суб'єктів міжнародного права, що виникає в результаті заподіяння шкоди. А. в. ґрунтується на договірному зобов'язанні відшкодувати заподіяну матеріальну шкоду незалежно від вини того, хто спричинив її. А. в.— відшкодування шкоди, заподіяної правомірною діяльністю держави. Застосовується аналогічно відшкодуванню збитків у зв'язку з експлуатацією джерел підвищеної небезпеки. А. в. передбачена, зокрема, в Конвенції про міжнародну відповідальність за шкоду, заподіяну космічними об'єктами (1972).






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.