Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Абсолютна відповідальність — вид матеріальної відповідальності суб'єктів міжнародного права, що виникає в результаті заподіяння шкоди. А. в. ґрунтується на договірному зобов'язанні відшкодувати заподіяну матеріальну шкоду незалежно від вини того, хто спричинив її. А. в.— відшкодування шкоди, заподіяної правомірною діяльністю держави. Застосовується аналогічно відшкодуванню збитків у зв'язку з експлуатацією джерел підвищеної небезпеки. А. в. передбачена, зокрема, в Конвенції про міжнародну відповідальність за шкоду, заподіяну космічними об'єктами (1972).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.