Юридичний словник-довідник

Адміністративна комісія — орган, уповноважений розглядати справи про адміністративні правопорушення. А. к. при місцевих органах державної виконавчої влади утворюються відповідними Радами народних депутатів у складі голови, - заступника голови, відповідального секретаря, а також членів комісії. В А. к. є посада звільненого секретаря комісії. Комісія утворюється, як правило, на першій сесії Ради на строк її повноважень. Засідання А. к. правомочні за умови присутності не менш як половини членів її складу. Особливістю А. к. є суто юрисдикційний характер: розгляд справ про адміністративні правопорушення — її єдине призначення. А. к. вирішують усі справи про адміністративні правопорушення, крім тих, що віднесені до компетенції інших органів (службових осіб). Зокрема, А. к. вирішують справи про правопорушення, адміністративна відповідальність за які встановлена рішенням місцевих Рад. Справи розглядаються у відкритих засіданнях у присутності осіб, щодо яких порушено справу. Постанова А. к. у справах про адміністративні правопорушення може бути оскаржена до відповідної Ради народних депутатів або до районного (міського) суду, рішення якого є остаточним.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.