Юридичний словник-довідник

Гарантійний строк — встановлений стандартами, технічними умовами або договорами строк, протягом якого боржник відповідає перед кредитором за якість переданої речі або виконаної роботи. За загальним правилом перебіг Г. с. починається з моменту продажу речі, однак сторони можуть встановити інший момент початку перебігу Г. с. Сторони можуть встановити Г. с. в договорі самостійно (якщо він не встановлений стандартами або технічними умовами), а також подовжити тривалість його відносно встановленої стандартом чи технічною умовою. Г. с. використовується в договорах купівлі — продажу, підряду, поставки та ін. Так, покупець протягом гарантійного строку може пред'явити продавцеві претензію з приводу недоліків проданої речі, що перешкоджають нормальному використанню її. Продавець зобов'язаний забезпечити усунення недоліків або замінити її на річ належної якості, або прийняти її назад з поверненням покупцеві сплаченої за неї суми.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.