Юридичний словник-довідник

Гарантія — один із засобів забезпечення виконання зобов'язань, який застосовується виключно у відносинах між юридичними особами. За договором Г. організація - гарант зобов'язується перед організацією — кредитором погасити заборгованість організації — боржника, якщо та не зробить цього. Договір Г. під загрозою визнання його недійсним повинен укладатися тільки у письмовій формі. Г. багато в чому збігається з порукою: як і поручитель, гарант є додатковим боржником, а гарантійне зобов'язання — додаткове щодо основного, яке пов'язує кредитора з боржником; Г. може забезпечувати лише дійсну вимогу й припиняється тільки після припинення основного зобов'язання. Гарант при пред'явленні до нього вимоги про погашення боргу має право висувати проти кредитора ті самі заперечення, що й боржник. Водночас, на відміну від поручителя, гарант — субсидіарний, а не солідарний боржник.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.