Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Генеральна прокуратура України — вищий державний орган у системі органів прокуратури України, який очолює Генеральний прокурор України. Г. п. здійснює нагляд, спрямований на утвердження верховенства закону, зміцнення законності і правопорядку, забезпечення прав і законних інтересів громадян. Г. п. діє відповідно до основних функцій прокуратури та принципів її організації і діяльності, визначених у Законі України «Про прокуратуру» та в інших законодавчих актах. Разом з МВС України та іншими заінтересованими міністерствами і відомствами вона розробляє систему та методику єдиного обліку злочинності, статистичної звітності про неї, розкриття й розслідування злочинів. Г. п. України підпорядковані прокуратури Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя (на правах обласних прокуратур), міські, районні, міжрайонні, інші прирівняні до них прокуратури, а також військові прокуратури. Г. п. складається із відповідних управлінь та відділів. Діє також колегія Г. п. У.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.