Юридичний словник-довідник

Генеральна прокуратура України — вищий державний орган у системі органів прокуратури України, який очолює Генеральний прокурор України. Г. п. здійснює нагляд, спрямований на утвердження верховенства закону, зміцнення законності і правопорядку, забезпечення прав і законних інтересів громадян. Г. п. діє відповідно до основних функцій прокуратури та принципів її організації і діяльності, визначених у Законі України «Про прокуратуру» та в інших законодавчих актах. Разом з МВС України та іншими заінтересованими міністерствами і відомствами вона розробляє систему та методику єдиного обліку злочинності, статистичної звітності про неї, розкриття й розслідування злочинів. Г. п. України підпорядковані прокуратури Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя (на правах обласних прокуратур), міські, районні, міжрайонні, інші прирівняні до них прокуратури, а також військові прокуратури. Г. п. складається із відповідних управлінь та відділів. Діє також колегія Г. п. У.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.