Юридичний словник-довідник

Генеральна угода про тарифи і торгівлю (ГАТТ) — міжнародна система угод і заходів, спрямованих на організацію міжнародної торгівлі, боротьбу з демпінговими та іншими проявами недобросовісної конкуренції. Одним із основоположних принципів ГАТТ є добросовісна вільна конкуренція. Система ГАТТ діє в світовій торгівлі уже впродовж 50 років, її учасниками стали майже 120 країн світу. В квітні 1994 р. у м. Марракеші (Марокко) закінчився Уругвайський раунд переговорів (1986—1994 pp.) учасників ГАТТ, в результаті яких було завершено формування комплексу універсальних договорів у галузі торговельних, тарифних,митних, інвестиційних та інших економічних відносин, а також створено Світову організацію торгівлі (СОТ), яка почала діяти з 1.1.1995. СОТ забезпечуватиме реалізацію комплексу договорів системи ГАТТ, Україна поки що не приєдналася до ГАТТ. Водночас 48-ма сесія ГАТТ (1994 p.) визнала за Україною статус держави з перехідною економікою, що створило передумови для як найшвидшого приєднання України до ГАТТ.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.