Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Генеральна угода про тарифи і торгівлю (ГАТТ) — міжнародна система угод і заходів, спрямованих на організацію міжнародної торгівлі, боротьбу з демпінговими та іншими проявами недобросовісної конкуренції. Одним із основоположних принципів ГАТТ є добросовісна вільна конкуренція. Система ГАТТ діє в світовій торгівлі уже впродовж 50 років, її учасниками стали майже 120 країн світу. В квітні 1994 р. у м. Марракеші (Марокко) закінчився Уругвайський раунд переговорів (1986—1994 pp.) учасників ГАТТ, в результаті яких було завершено формування комплексу універсальних договорів у галузі торговельних, тарифних,митних, інвестиційних та інших економічних відносин, а також створено Світову організацію торгівлі (СОТ), яка почала діяти з 1.1.1995. СОТ забезпечуватиме реалізацію комплексу договорів системи ГАТТ, Україна поки що не приєдналася до ГАТТ. Водночас 48-ма сесія ГАТТ (1994 p.) визнала за Україною статус держави з перехідною економікою, що створило передумови для як найшвидшого приєднання України до ГАТТ.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.