Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Гласність судового розгляду — один із основних принципів судового розгляду справ, який полягає в тому, що розгляд кримінальних і цивільних справ у всіх судах провадиться у відкритих для всіх громадян засіданнях суду, а засоби масової інформації можуть вільно висвітлювати хід і результати цих засідань. Г. с. р. визначена ст. 155 Конституції України та процесуальними кодексами. Ст. 20 КПК і ст. 10 ЦПК встановлюють вичерпні винятки з принципу Г. с. р. Закритий судовий розгляд з дотриманням усіх правил судочинства провадиться в тому разі, коли цього вимагають інтереси охорони державної таємниці. Крім того, закритий судовий розгляд допускається у справах про злочини осіб, які не досягли 16 річного віку, в справах про статеві злочини, а також з метою запобігання розголошенню відомостей про інтимні стосунки осіб, які беруть участь у справі; у випадках, коли цього вимагають інтереси безпеки потерпілого, свідка, інших осіб, які беруть участь у справі, а також членів їхніх сімей чи близьких родичів. Про розгляд справи (або частини її) в закритому засіданні суд виносить постанову або ухвалу. Вироки судів оголошуються прилюдно.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.