Юридичний словник-довідник

Господарська діяльність селянського (фермерського) господарства — діяльність, що випливає з призначення цього господарства. Регламентується ст. 20 Закону України «Про селянське (фермерське) господарство». Згідно з цим законом селянське (фермерське) господарство діє в умовах самоокупності. Всі витрати воно покриває за рахунок власних доходів. Господарство самостійно визначає напрями своєї діяльності, спеціалізацію, організовує виробництво сільськогосподарської продукції, її переробку у встановленому порядку та реалізацію, за власним розсудом підбирає партнерів з економічних зв'язків у всіх сферах діяльності, в тому числі іноземних. Воно може поряд із сільськогосподарським виробництвом займатися будь-яким іншим видом діяльності, не забороненим законодавством України. Господарство має право вступати в договірні відносини з будь-якими підприємствами та організаціями, з окремими громадянами, самостійно вибирати партнерів, у тому числі іноземних, для укладання договорів. Спори, що виникають під час виконання договорів, вирішуються судом у звичайному порядку або арбітражним судом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.