Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Громадські комітети і ради самоврядування — органи територіальної самоорганізації громадян, складова частина системи місцевого самоврядування в Україні. Утворюються за територіальною ознакою. Обираються загальними зборами (сходами) громадян або їх представників з метою залучення: населення відповідних територіальних утворень (села, селища, мікрорайону, житлового комплексу, вулиці, кварталу, будинку) до участі у вирішенні питань, віднесених до відання органів місцевого самоврядування. Г. к. і р. с. здійснюють окремі повноваження, передані їм Радами, а також інші повноваження відповідно до статутів (положень), затверджених загальними зборами (сходами) громадян або їх представників та зареєстрованих у районних державних адміністраціях чи інших відповідних органах. Повноваження Г. к. і р. с. можуть бути достроково припинені загальними зборами (сходами) громадян або їхніх представників за поданням виконавчого комітету відповідної Ради у разі: відставки (саморозпуску) їх; невиконання ними протягом року своїх повноважень або ігнорування рішень відповідної Ради та її виконавчого комітету. Див. також Загальні збори (сходи) громадян за місцем проживання.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.