Юридичний словник-довідник

Групи (фракції) народних депутатів у Верховній Раді України — добровільні об'єднання народних депутатів, що утворюються як на партійній, так і на позапартійній основі. Не мають на меті захист приватних, комерційних, місцевих інтересів. Кожна депутатська група (фракція) повинна бути зареєстрована Секретаріатом Верховної Ради. Депутатські групи (фракції) здійснюють свою діяльність відкрито, гласно, попередньо обговорюючи кандидатури Голови Верховної Ради, його заступників, голів постійних комісій Верховної Ради та інші питання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.