Юридичний словник-довідник

Групова злочинність — різновид злочинності, для якого характерним є те, що злочинний результат досягається дією не однієї особи (як при так званій індивідуальній злочинності), а групи осіб. Г. з. проявляється у двох формах: проста групова злочинність і організована групова злочинність. (Див. Організована злочинність, Мафія). Проста Г. з. має місце тоді, коли злочинний результат досягається узгодженими діями кількох осіб. Організована Г. з. характеризується тим, що злочинний результат досягається діяльністю групи осіб, об'єднаних в організацію, яка має структуру, спеціально пристосовану для скоєння злочинів. Г. з. визнається більш соціально небезпечною, ніж індивідуальна. Це повинно враховуватися при призначенні покарання. Злочин, скоєний групою (простою чи організованою) осіб,кваліфікується за відповідною нормою КК. України з визначенням ролі у ньому кожного співучасника.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.