Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Делегування повноважень — передача повноважень на здійснення певної діяльності (дій) одного суб'єкта управлінських відносин (органу, службової особи) іншому, яке супроводжується переважно тимчасовою зміною компетенції відповідних суб'єктів управлінських відносин. Д. п. відбувається у формі адміністративного доручення і є однією з адміністративно-правових форм забезпечення оперативності та підвищення ефективності управління. Д. п. має на меті посилити гнучкість управління і досягти найраціональнішого поділу та кооперації управлінської праці. Розрізняють два види Д. п.: 1) у взаємовідносинах управління між органами, установами і організаціями; 2) всередині окремої організаційної структури (апарату, управління підприємств, установ, організацій). Д. п. відбувається на підставі певного адміністративного акту (наказу, розпорядження). Випадки Д. п. можуть бути також і прямо передбачені законом (наприклад, ст. 1 Закону України «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про формування місцевих органів влади і самоврядування» передбачала делегування головам місцевих Рад народних депутатів та очолюваним ними виконавчим комітетам повноважень державної виконавчої влади).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.