Юридичний словник-довідник

Демобілізація — звільнення із збройних сил військовослужбовців по закінченні військового контракту (локальної або широкомасштабної війни). У широкому розумінні Д. означає переведення збройних сил й усіх галузей господарства з воєнного стану на мирний. Відповідно до Закону «Про загальний військовий обов'язок і військову службу» Д. проводиться за Указом Президента України. Демобілізованих військовослужбовців забезпечують комплектом обмундирування і взуттям, перевозять до місця їхнього проживання та забезпечують у дорозі харчуванням за державний кошт.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.