Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Депозитарій цінних паперів — юридична особа, яка переважно відповідально зберігає цінні папери. Іншими функціями Д. ц. п. можуть бути: ведення книги реєстрації іменних цінних паперів; внесення змін у відомості про перехід права власності на цінні папери, які зберігаються в Д. ц. п.; виплата дивідендів за акціями; видання цінних паперів новим власникам і одержання їх від попередніх власників тощо. Д. ц. п. в інфраструктурним елементом ринку цінних паперів. Різновид Д. ц. п.— депозитарій інвестиційного фонду (інвестиційної компанії) — Д. і. ф. Правовий статус Д. і. ф. визначається Положенням «Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії», затвердженим Указом Президента України від 19.11.1994. Згідно з Положенням Д. і. ф. зберігає активи інвестиційного фонду, обслуговує операції з ними та веде облік руху їх на підставі депозитного договору з інвестиційним фондом. Д. і. ф. не може бути засновником, інвестиційним керуючим або кредитором інвестиційного фонду. Активи інвестиційного фонду, які зберігаються в Д. і. ф., не можуть використовуватися Д. і. ф. як власні кредитні ресурси. Дозвіл на здійснення діяльності як Д. і. ф. видає Міністерство фінансів України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.