Юридичний словник-довідник

Державна дисципліна — точне і неухильне дотримання всіма органами, підприємствами і установами, службовими особами і громадянами встановленого державою порядку поведінки, діяльності, своєчасне виконання завдань і зобов'язань. Д. д. спрямована на забезпечення чіткої роботи та взаємозумовленості всіх частин державного механізму. Д. д. визначається законами, постановами Уряду, іншими нормативними актами. Складовими частинами Д. д. є службова, транспортна, військова, трудова, бюджетна, фінансова, договірна, податкова та інші види дисципліни. За порушення Д. д. законодавство передбачає дисциплінарну, адміністративну, матеріальну, а в деяких випадках і кримінальну відповідальність. Порядок застосування їх регулюється нормами права.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.