Юридичний словник-довідник

Державна екологічна інспекція — контрольний орган Міністерства охороні навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України. До складу Д. е. і. входять Головна екологічна інспекція названого міністерства, інспекції охорони Чорного та Азовського морів і екологічні інспекції Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, відповідних територіальних органів міністерства. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.VIII.1993 «Про створення Державної екологічної інспекції Міністерства охорони навколишнього природного середовища України» головними завданнями Д. е. і. є здійснення державного екологічного контролю за: використанням і охороною земель, надр, поверхневих і підземних вод, атмосферного повітря, лісів та іншої рослинності, тваринного світу, морського середовища і природних ресурсів територіальних вод, континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони України, територій і об'єктів природно-заповідного фонду; дотриманням норм екологічної безпеки; використанням природних ресурсів; викидами і скидами забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище з дотриманням встановлених лімітів; дотриманням екологічних вимог при зберіганні, транспортуванні, використанні, знешкодженні та похованні (складуванні) хімічних засобів захисту рослин, мінеральних добрив, токсичних та радіоактивних речовин, виробничих, побутових та інших видів відходів. Працівники Д, е. і. мають право носіння форми встановленого зразка і вогнепальної зброї. Діяльність Д. е. і. регулюється Положенням про неї.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.